O firmie

Producent elementów metalowych od 1984 roku

Firma STANMAR jest polskim przedsiębiorstwem rodzinnym, które niezmiennie podąża drogą wyznaczoną przez jego założycieli. Działalność rozpoczęliśmy na początku 1984 roku. Od momentu powstania firmy zajmowaliśmy się szeroko rozumianą dziedziną obróbki metali. Udane inwestycje pozwoliły nam zmienić się na przestrzeni lat z kilkuosobowej firmy w sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników. Chęć ciągłego rozwoju sprawia, że w naszej załodze stale rośnie liczba osób z wyższym wykształceniem, w szczególności technicznym.

Czym się zajmujemy?

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwalało nam rozwijać takie działy produkcji i usług jak:

Dzięki wykwalifikowanej kadrze wciąż wprowadzamy nowe produkty, jednocześnie doskonaląc się w obecnych obszarach działalności.

Jak postrzegają nas inni?

Wyroby naszej firmy cieszą się uznaniem wśród Odbiorców ceniących jakość wykonania oraz podejście do Klienta. Na stałą współpracę z nami postawiło wiele podmiotów krajowych jak i zagranicznych. Wieloletnie poświęcenie i ciężka praca pozwoliły nam ukształtować markę STANMAR jako rzetelną, konkurencyjną oraz innowacyjną.

Dlaczego to robimy?

Naszym nadrzędnym celem jest ciągłe doskonalenie wyrobów poprzez dostosowywanie ich do najnowszych osiągnięć techniki. Dla Państwa wciąż poszerzamy naszą ofertę, dbając o to, aby dostarczane produkty i świadczone usługi były zawsze najwyższej jakości.

Naszą Misją jest rozwój oparty na wiedzy i technologii, uwzględniający ochronę dobra publicznego, jakim jest środowisko naturalne.