Indywidualne projekty

Nietypowe projekty to nasza specjalność. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyrobów nietypowych, takich jak: wózki na skrzynki, korpusy mebli, maszyny rolnicze, maszyny szkółkarskie czy taśmociągi. Dysponując działem konstrukcyjno-projektowym, zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wybierając nas, stawiają Państwo na wygodę, ponieważ działamy kompleksowo: projektujemy, wykonujemy oraz dostarczamy do Klienta. A wszystko to z najwyższą starannością i dbałością o jakość naszych usług.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nic nie sprawi nam większej przyjemności niż znalezienie satysfakcjonującego Państwa rozwiązania lub zrealizowanie gotowego już pomysłu. Naszą pracę rozpoczynamy od przygotowania projektu, uwzględniającego Państwa wytyczne
i wskazówki. Po akceptacji Klienta przystępujemy do produkcji, której zwieńczeniem jest gotowy wyrób. Po przetestowaniu i potwierdzeniu sprawności naszego unikalnego dzieła dostarczamy je do odbiorcy. Klientowi zapewniamy przeszkolenie z zakresu zasad działania produktu. Cały proces wykonujemy z najwyższą starannością, uwzględniając najbardziej aktualne rozwiązania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania produktu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.