O firmie

 

Firma STANMAR z bogatą tradycją sięga swym początkiem roku 1984. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w branży produkcji elementów złącznych w naszym regionie.

Wraz z rozwojem firmy powstały nowe działy produkcji, obejmujące kolejne dziedziny działalności w zakresie obróbki metali. Proces ten trwa nieprzerwanie aż po dzień dzisiejszy.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w dziedzinie produkcji osprzętu kolejowej sieci trakcyjnej, elementów połączeń obwodów torowych, elementów systemów sterowania. Wyroby nasze są zgodne z normami BN.

W pełnym zakresie oferujemy naszym klientom wszelkiego rodzaju nity i zawleczki.

 

Produkujemy je ze stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium. Są one wykonywane według Polskich Norm lub według rysunku zamawiającego w zakresie od 2 do 10 mm. Nity produkowane są metodą obróbki plastycznej i mogą być dodatkowo poddawane obróbce galwanicznej.

Wykonujemy równiez różnego rodzaju konstrukcje metalowe jak np. pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, czy podzespoły maszyn rolniczych.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, urządzenia spawalnicze z możliwością produkcji wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych i nie tylko. Wykwalifikowana kadra charakteryzuje się wysoką znajomością oferowanego asortymentu co umożliwia rzetelną i fachową obsługę naszych klientów

Bogaty asortyment i atrakcyjne ceny powinny Państwa zachęcić do współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do obejrzenia stron na których szczegółowo przedstawiamy naszą ofertę.W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub złożenie zapytania on-line.